Menu Close

Darbuotojai

Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kvalifikacinė kategorija

Kontaktai

1. Ieva Rukšienė direktorius (8 445) 78987, direktore@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
2. Nijolė Vasiliauskienė direktoriaus pavaduotojas ugdymui (8 445) 78987, pavaduotoja@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
3. Regina Songailienė socialinis pedagogas ekspertė
4. Aurelija Tolienė spec. pedagogas specialioji pedagogė
5. Airida Narvilienė logopedas vyresnioji specialioji pedagogė
6. Angelė Kleinauskaitė logopedas logopedė metodininkė
7. Birutė Stanienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
8. Loreta Stropuvienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja
9. Irena Kubilienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
10. Odeta Kerienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
11. Nijolė Liutkutė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji auklėtoja
12. Vilija Kuizinienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
13. Edita Strikienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja
14. Irena Arienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
15. Gražina Drungienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
16. Asta Sabaliauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
17. Nijolė Panorienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas  vyresnioji mokytoja
18. Regina Songailienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
19. Jūratė Gudonienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas vyriausioji mokytoja
20. Rūta Lukauskienė meninio ugdymo mokytojas  vyresnioji mokytoja
21. Dalia Statnickienė kūno kultūros mokytojas kūno kultūros mokytoja metodininkė
22. Laima Vaitkutė judesio korekcijos specialistė mokytoja metodininkė
23. Jolanta Gecevičienė muzikos mokytojas muzikos mokytoja metodininkė
24. Daiva Vyštartienė anglų kalbos mokytojas vyresnioji anglų kalbos mokytoja
25. Audronė Klapatauskienė pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
26. Laima Kurklietienė pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
27. Jolanda Agapova pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
28. Ingrida Jonkienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
29. Sigita Tamošaitytė pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
30. Gintarė Urbonienė pradinių klasių mokytojas mokytoja
31. Irena Šleinienė pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
32. Gintautė Andriekutė pradinių klasių mokytojas mokytoja
33. Renata Šiaulienė pradinių klasių mokytojas mokytoja metodininkė
34. Violeta Cirtautienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
35. Virgina Gaudutienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
36. Aurelija Lukošienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
37. Aurelija Juškienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
38. Alma Petrokienė lavinamosios klasės mokytojas vyresnioji specialioji pedagogė
39. Deimantė Paulė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė
40. Ingridas Kiškys šokio mokytojas šokio mokytojas metodininkas
41. Agnė Jakumienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja
42. Rimantė Gedrimienė psichologas

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

 

Eil.

Nr.     

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kontaktai

1. Nijolė Pocienė ūkio dalies vedėjas 8 673 54787 ukvedys@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
2. Inga Petrauskienė vyriausiasis buhalteris (8 445) 78986 buhaltere@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
3. Ramutė Tamošauskienė raštinės vedėjas (8 445) 78987 sekretore@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
4. Giedrius Žiubrys kompiuterinių sistemų inžinierius
5. Alma Litvinienė bendrosios praktikos slaugytojas
6. Kazimiera Stončienė masažuotojas
7. Jonas Akranglis pastatų techninės priežiūros darbininkas/elektrikas
8. Aurelija Paulauskienė bibliotekos vedėjas
9. Antanas Jonutis vairuotojas
10. Airida Gricė mokytojo padėjėjas
11. Janina Pipirienė mokytojo padėjėjas
12. Danguolė Kaklienė mokytojo  padėjėjas
13. Sonata Šlepetienė mokytojo padėjėjas
14. Eglė Urbonė mokytojo padėjėjas
15. Nijolė Pranauskienė mokytojo padėjėjas
16. Jolanta Montvydienė valytojas, mokytojo padėjėjas
17. Rima Kavarzienė mokytojo padėjėjas
18. Simona Venckutė mokytojo padėjėjas
19. Zina Riepšienė mokytojo  padėjėjas
20. Lina Lūžienė mokytojo  padėjėjas
21. Danguolė Venckuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
22. Jūratė Kniukšienė vaikų priežiūros darbuotojas
23. Vaidutė Žvinklienė vaikų priežiūros darbuotojas
24. Irena Jockuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
25. Zita Rupšienė  vaikų priežiūros darbuotojas
26. Virginija Paulauskienė vaikų priežiūros darbuotojas
27. Simona Venckuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
28. Rasa Adomavičienė vaikų priežiūros darbuotojas
29. Roma Drungilienė vaikų priežiūros darbuotojas
30. Adė Endriuškienė virėjas
31. Danutė Montvydienė valytoja
32. Sigita Gelminauskienė virėjas
33. Silvija Valužienė virėjas
34. Daiva Ramonienė valytojas
35. Asta Beniušytė valytojas
36. Rasa Ruginienė vaikų priežiūros darbuotojas
37. Laima Merkelienė valytojas
38. Steponas Merkelis kiemsargis