Smalsučiai

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „SMALSUČIAI“ (4-5m.)

Mes smalsučiai, mes linksmi

Esame jau nemaži.

Esam draugiški, laimingi.

Mokam būti mes žaismingi.

Pasportuojam, padainuojam,

Lenktyniaujam ir skaičiuojam.

Mums darželyje smagu,

Nes mes turim daug draugų.

Darbo laikas: 7.00 – 17.30

Grupėje dirba:

Gražina Drungienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Jūratė Gudonienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja ir Simona Venckuvienė, vaikų priežiūros darbuotoja.

Grupės savitumą atspindi mūsų tikslas – atsižvelgiant į vaiko prigimtines galias, jo individualią patirtį, raidos dėsningumus, padėti vaikui išsiugdyti savarankiškumo, sveikos gyvensenos, bendravimo pradmenis. Grupės ugdomoji aplinka, metodai yra orientuoti į ikimokyklinio ugdymo specifiką, t.y., ugdymas vyksta per pagrindinę veiklą – žaidimą. Siekiame, kad vaikai mūsų grupėje būtų saugūs, laisvi, mylimi, pastebimi, pripažinti. Padedame vaikui susirasti veiklą, kuri atitinka jo jėgas, garantuojame vaiko sėkmę žaidžiant, ugdantis, bendraujant su kitais.