Menu Close

KODĖL KARTAIS TAIP ATSITINKA, KAD MŪSŲ ŠIRDYS IMA IR PAVIRSTA LEDO GABALĖLIU?

 

2022 m. spalio 25 d. Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos 40 mokinių vyko į Klaipėdos Dramos teatrą, į spektaklį „Sniego karalienė“. Hansas Christianas Andersenas ne veltui tituluojamas pasakų karaliumi. „Sniego karalienė“ – vienas gražiausių ir giliausių jo kūrinių, visiems primenantis apie nepalaužiamą meilės ir gerumo galią. „Sniego karalienės“ originalą sudaro 7 atskiri pasakojimai, per kuriuos išgyvenami visi metų laikai. Taigi, pamirškime žiemą ar Kalėdas. Čia kalbama apie santykių atšalimą, susvetimėjimą tarp šeimos narių, draugų, artimųjų…

– „Pasakos yra galingos. Jos gali mokyti moralės, vertybių. Jos gali mokyti istorijos. Jos gali tapti tiesiog pramoga. Jos gali priversti mus juoktis. Didžioji pasakų vertybė ir nauda yra tai, kad jos sujungia žmones tarpusavyje“, – pastebi spektaklio režisierius Paulius Tamolė.

Po spektaklio važiuodami atgal į Kretingą mokiniai dalijosi įspūdžiais, bendravo, o visos kelionės metu jautėsi pakili nuotaika ir geros emocijos. Nors mokiniai buvo iš skirtingų klasių, vyravo tarpusavio supratimas bei draugiškumas.

Labai smagu, kad turėjome galimybę mokiniams padovanoti tokią pramogą.

Socialinė pedagogė Regina Songailienė