Dvaro istorinis parkas

Vėjuotą gegužės 17 dieną 2b klasės mokiniai dalyvavo Kretingos muziejaus edukaciniame užsiėmime ,,Dvaro istorinis parkas“. Pažintį su parku pradėjome nuo dvaro rūmų kiemo, kur mūsų laukė edukatorė Diana Jomantaitė-Jonaitienė. Vaikščiodami parko takeliais, liepų ir kaštonų alėjomis, mokiniai susipažino su parko išplanavimu, klausėsi užburiančių pasakojimų apie Vaišių, Meilės akmenis ar senąjį ąžuolą. Žiūrėdami istorines nuotraukas sužinojo, kokie mažosios architektūros statiniai puošė parką, kodėl ir kam jie buvo statomi, bandė atrasti vietas, kuriose kažkada tryško fontanai, žydėjo gėlės ir šniokštė krioklys. Vaikai mokėsi nustatyti laiką pagal Saulės laikrodį, susipažino su astronominiu kalendoriumi.

Mokytoja Audronė