Menu Close

Koncertas „Mama – gražiausias žiedas žemėje“

Saulėtą gegužės 10 d. vakarą muzikos mokytoja Jolanta Gecevičienė ir šokio mokytojas Ingridas Kiškys pakvietė būrelių vaikučius ir jų tėvelius į koncertą „Mama – gražiausias žiedas žemėje“, skirtą Motinos dienai paminėti. Šventinį koncertą pradėjo 4b klasės mokiniai, atlikę muzikinį – instrumentinį kūrinį. Visų susirinkusiųjų širdis sušildė nuostabi dainos ,,Edelveisas“ melodija, kurią padovanojo šeimyninis Jūratės, Irmanto ir Eglutės Norkų pasirodymas. Jautriai skambėjo mažųjų dainininkų atliekami kūriniai, pritariant J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos solistams Saulei ir Erikui. Dėkojame S. Stončiui, J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos muzikos mokytojui metodininkui, už nuoširdų bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad mūsų šventinį koncertą smuiko garsais sušildė ir Kretingos meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Dalia Pocienė, akomponuodama jauniesiems dainininkams. Renginį vedė mokytoja Renata, kuri visiems susirinkusiems padovanojo daug jautrių ir nuoširdžių žodžių, skirtų mylimoms Mamoms ir Močiutėms. Jautriausia koncerto akimirka tapo filmukas, kurio veikėjai – mokyklos dainorėliai, dalijosi mintimis apie savo mamas, kodėl jas myli, už ką norėtų padėkoti ir ko norėtų joms palinkėti. Dėkojame J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos kompiuterinių sistemų inžinieriui Mariui Smilingiui už sukurtą filmuką, kuris privertė šluostytis ašaras tą šventinį vakarą. Pasigrožėję šokėjų grakščiais judesiais, pasiklausę užburiančių dainų melodijų, išgirdę direktorės R. Liukienės sveikinimą bei padėkas koncerto organizatoriams, koncerto dalyviai buvo pradžiuginti dovanėlėmis.

Mokytoja Audronė