Menu Close

Mano žalioji palangė

Pavasaris – ne tik gamtos nubudimo metas, bet ir laikas, kai mokyklų bei namų erdvės trumpam virsta augalų daigų inkubatoriumi. Ypač tinka palangės, kur augalai, dėkodami už saulę ir mūsų rūpestį, išsiskleidžia įvairiausiu grožiu.
Pajusti pavasario dvasią, iš arti stebėti ir pažinti augalus kviečia konkursas „Mano žalioji palangė“.
Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 1-4 kl. mokiniai Vienos klasės panaudodamos antrines žaliavas – aliuminio skardines bei popierių, pasigamino dekoraciją – vazonėlį! Kitos klasės mokiniai gamino oliziukus – žmogeliukus ir augino jiems plaukus. O viena klasė grožėjosi, kaip skleidžiasi gėlės žiedas.
Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką, ugdyti atsakomybę už savo aplinką.

Mokytoja
Gintautė Andriekutė