Menu Close

ATVERTOS KRETINGOS MUZIEJAUS LOBIŲ SAUGYKLOS


Spalio 25 dieną 1 b klasės mokiniai dalyvavo Kretingos muziejaus edukacinės programos – abonemento „Tavo gimtasis kraštas“ užsiėmime „ Atvertos Kretingos muziejaus lobių saugyklos“. Šios pamokėlės metų vaikai susipažino su Kretingos muziejaus istorija, muziejininkystėje naudojamomis sąvokomis, taip pat sužinojo, kaip į muziejų patekę daiktai tampa muziejine vertybe.

Edukatorė Diana papasakojo, kas Grafų Tiškevičių laikais buvo Baltojoje salėje, parodė grafų vaikų kambarį bei seniau buvusias rūmų virtuvės patalpas.

Pirmokai turėjo galimybę apsilankyti tose muziejaus patalpose į kurias įprastai lankytojai neįleidžiami ir kartu su muziejaus istoriku apžiūrėjo muziejaus saugyklos eksponatus. Užsiėmimo pabaigoje, labiausiai vaikus pradžiugino – Žiemos sodo gyventojai.

Grįždami į mokyklą, pilni naujų įspūdžių ir gausybės emocijų, mažieji nekantravo pasiausti rudeninių lapų jūroje.

Mokytoja Renata Šiaulienė