Menu Close

Pamirštos dvaro pasakaitės


Spalio 25 dieną 3b klasės mokiniai lankėsi Kretingos muziejuje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime

,, Pamirštos dvaro pasakaitės“.

Jaukiai susėdę aplink spingsintį žibintą, vaikai klausėsi sekamos pasakos ,,Patricija ir šikšnosparnis“. Tai autentiška pasaka, kurią sukūrė Kretingos muziejaus darbuotojas Artūras Patamsis. Klausydamiesi pasakos, vaikai tarsi nusikėlė į senojo dvaro praeitį, žaismingu būdu mokėsi istorijos. Vėliau jaunieji klausytojai reflektavo apie tai, ką išgirdo, diskutavo, kokia galėtų būti jų pačių sukurta pasaka. Burtų keliu išsirinkę pasakos veikėjų korteles, pirmiausia, tas korteles nuspalvino, o vėliau kūrė savo klasės pasaką.

Kupini naujų įspūdžių ir gerų emocijų, pasidžiaugę auksaspalvio rudenėlio grožiu parke, grįžo į mokyklą kurti dar vienos savo klasės pasakos.

Mokytoja Audronė