Menu Close

“Rudens taku”


Spalio mėnesio 16-20 dienomis Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos specialiojo ugdymo klasių mokiniai kartu su klasių mokytojomis dalyvavo integraciniame projekte “Rudens taku”. Visose klasėse vaikai klausė eilėraščių, dainelių, minė mįsles apie rudenį, rudens gėrybes. Mokiniai gamino įvairius darbelius iš gamtinės medžiagos per meninės veiklos užsiėmimus.

Spalio 17 d. specialiojo ugdymo klasių mokiniai išvyko į pažintinę – edukacinę išvyką į Darbėnus. Gražią ir saulėtą rudens dieną apsilankė Kerų sodyboje ir susipažino su ten gyvenančiomis alpakomis. Sodybos šeimininkė papasakojo apie alpakas jų gyvenimą, priežiūrą, visų gyvūnų skirtingą charakterį. Mokiniai glostė ir maitino alpakas atsivežtomis dovanomis: obuoliais, morkomis, moliūgais ir kopūstais. Visiems buvo linksma ir smagu.

Pasigrožėję rudenėjančia gamta, pavaišinti karšta arbata vaikai grįžo į mokyklą pilni įspūdžių ir pasisėmę teigiamų emocijų, kuriuos suteikė nuostabūs ir mieli gyvūnai – alpakos.

Specialioji pedagogė Alma Petrokienė