Vaikų dienos Stovykla „Išradingi ir linksmi“

Rugsėjo 26 – 30 dienomis nuo 12.45 iki 16.00 val. mokykloje buvo organizuojama popamokinė dienos stovykla „Išradingi ir linksmi“.
Visą savaitę vyko įvairūs renginiai, buvo organizuojami užsiėmimai bei žaidimai. Mus aplankė kviestiniai svečiai – lektoriai: Kretingos Pranciškonų gimnazijos socialinė pedagogė Laima Kareivienė, Kretingos pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Vika Gridiajeva ir socialinė pedagogė Dainora Kalniškienė, visuomenės sveikatos biuro slaugytoja Alma Litvinienė, mokyklos psichologė Rimantė Gedrimienė.
Vaikams tai nauja patirtis, nes stovykloje dalyvavo skirtingų klasių mokiniai. Veiklos buvo organizuojamos ir lauke, ir klasėje. Žaidėme įvairius žaidimus, pasakojome istorijas, mokėmės prisistatyti, dirbti grupėje, padėti draugui, atpažinti savo emocijas, kurti labirintą, atlikti kūrybinius darbelius. Sužinojome apie rūkymo ir alkoholio žalą, sveiką gyvenseną, sveiką mitybą. Taip pat atlikdami užduotis susipažinome su profesijomis. Vaišinomės pačių vaikų atsineštais užkandžiais. O arbatos gėrimo valandėlės buvo tapusios kasdieniniu ritualu.
Na, o stovyklos uždarymo šventėje skambėjo linksma muzika ir šurmuliavo diskoteka.
Vaikams buvo smagu, linksma ir įdomu. Tai įrodė puikus stovyklos lankomumas ir kasdien gera nuotaika.
Dėkojame mokytojo padėjėjai Linai Lūžienei už pagalbą stovykloje ir mokytojai Laimai Kurklietienei už galimybę stovyklos užsiėmimus vesti 3B klasės kabinete.

Socialinė pedagogė Regina Songailienė