Košės diena

Spalio 10d. minima Pasaulinė košės diena. Šios dienos tikslas – skatinti vaikų sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti pusryčių košės naudą.

Mūsų mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai tą rytą pasigardžiuodami valgė manų košę, gardintą cinamonu.

Bendrosios praktikos slaugytoja Alma Litvinienė priešmokyklinukus supažindino su sveikos mitybos principais, pasakojo apie grūdinių produktų bei sveikų pusryčių naudą organizmui. Vaikai apžiūrėjo įvairių rūšių kruopas, iš kurių verdamos košės.

Apsilankę mažieji mokyklos virtuvėje labai nustebo, kai pamatė kokiame didžiuliame katile verdama košė.

Grupių vaikai žiūrėjo filmukus “Puodelis košės”, “Galiūnų košė”. Vėliau atliko kūrybinius darbelius – “virė košę”.

Tikimės ir viliamės, jog nuo mažens skiepydami teisingos mitybos įpročius, užauginsime sveikesnę ir laimingesnę jaunąją kartą.