Saviraiškos festivalis „Noriu papasakoti Tau…“

Gegužės 26 d. mūsų mokyklos berniukų ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Jolantos Gecevičienės, dalyvavo Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos organizuotame festivalyje „Noriu papasakoti Tau…“, skirtame Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100 metų jubiliejui paminėti.

Vaikinukai atliko L.l. dainą „Gegutė“ ir dainą „Mat vyrai esame mes“.

Berniukai visus žiūrovus sužavėjo savo balsais ir išraiškingais judesiais. Žiūrovai negailėjo plojimų ir gražių žodžių, o organizatoriai mūsų berniukų ansamblį pavadino „Džentelmenais“.

Dėkojame mūsų mokiniams ir muzikos mokytojai už mokyklos vardo garsinimą ir linkime sėkmės.

– Tegul šis festivalis įkvepia tolimesniam tobulėjimui ir naujiems kūrybiniams atradimams – palinkėjo Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos direktorė Kristina Mockevičienė.

Informacija pasidalino socialinė pedagogė Regina Songailienė