Menu Close

Projekto „TĖVYSTĖS PERDEGIMO ĮVEIKA PER KULTŪROS IR MENO INTERVENCIJAS: VAIKO NEGALIOS SITUACIJA“ veiklų vykdymas Kretingos rajone

Liepos 13 d. 17.30 val. doc. dr. Aelita Skarbalienė ves 40 tėvų 2 val. patyriminę paskaitą tema: „Tėvystės perdegimo įveika per kultūros ir meno intervencijas: vaiko negalios situacija“. J. Pabrėžos g. 8, Kretingos rajono švietimo centras, II aukštas.

Rugsėjo 21 d. ir 28 d. 10.00 val. dokt. Indrė Dirgėlaitė – džiazo vokalo profesionalė, Danijos Complete Voice Technique Instituto meno doktorantė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno doktorantė. 13 metų dirba LMTA, Teatro ir Kino fakultete, Vaidybos ir režisūros katedroje lektore. Tėvams ves grupes su mene inovatyvia ir Lietuvoje dar netaikytą CVT (compleate voice technique – angl., pilno balso technika) metodo praktiką. Ši inovatyvi technika yra paremta žmogaus fiziologija ir anatomija, prigimtiniais balso formavimo būdais. Ji atveria žmogaus kūrybiškumą, padeda išlaisvinti vidines galias. Šio metodo pagalba galima ,,pralaužti” vidinius blokus, tai terapija ne tik balsui, bet ir visai žmogaus asmenybei – keistis, pasitikėti, atsiverti, tai savęs pažinimas iš naujo. 8 val. (4+4) CVT metodo ciklas 10 tėvų iš Kretingos rajono, kurie augina vaikus su psichikos ir elgesio sutrikimais. Savanorių g. 58, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla.

 

Daugiau informacijos rasite čia.