Menu Close

PROJEKTAS „MANO DELNE TAVO RANKA“


Nuo rugsėjo 20 dienos, specialiųjų klasių mokiniai dalyvauja tęstiniame rajoniniame projekte „Mano delne Tavo ranka“. Jis skirtas Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti, kurią pasaulis mini lapkričio 16 dieną. Įsijungti į projektą pakvietė „Kretingos Viltis“ ir Kretingos Dienos Veiklos Centras. Mūsų vyresniųjų klasių mokiniai bendrauja su Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Klaipėdos E. Galvanausko Kretingos skyriaus ugdytiniais, o pradinių klasių mokinius lanko Kretingos atviro jaunimo centro darbuotojai su savanore iš Armėnijos. Susitikimai vyks kartą į savaitę iki pat lapkričio 16 dienos. Projekto simbolis šiemet yra baltas paukštis, o jo pabaigą vainikuos bendras renginys – koncertas Kretingos J. Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje.

Specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Juškienė