DIENA BE AUTOMOBILIO 23

Kretingos M. Tiškevičiūtės mokykloje rugsėjo 22 dieną buvo surengta nuotaikinga šventinė akcija “Diena be automobilio 23”.

Šią dieną siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Tėveliai buvo raginami bent šią dieną išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo priemonių – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Kvietėme vaikus į įstaigą atvykti dviračiais, paspirtukais, atsigabenti savo sukurtą transporto priemonę „Kojamobilį“.

Vykusios šventinės akcijos metu, mažieji susitiko su Atšvaituku( mokytoja Asta) ir Šviesoforu( mokytoja Vilija), kurie saugo vaikus kelyje. Su mokytojomis Irena ir Nijole aiškinosi, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip tinkamai elgtis kelyje. Vyko “Linksmojo šviesoforo” žaidimas.Saugiai aikštelėje pasimankštinę su mokytoja Ingrida vaikai surengė transporto priemonių „Kojamobilių“ paradą,džiaugsmingai riedėjo su dviračiais ir paspirtukais, lenktyniavo mediniais arkliukais.

„Diena be automobilio 23“ vaikams, mokytojams ir tėveliams buvo ne tik smagi atrakcija, bet ir paskatino visus aktyviau pajudėti, prisidėti prie švaresnės aplinkos.