KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

Birželio 17 d. mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos lankėsi Radviliškio l./d. „Žvaigždutė“.

Direktorė Regina Ivanauskaitė supažindinimą su darželiu pradėjo nuo lauko erdvių. Pedagogės apžiūrėjo puikiai įrengtas lauko edukacines erdves, skirtas  patirtiniam ugdymui: „Parodų kalnelis“, „Gudručio kiemelis“, „Smalsučio laboratorija“, „Eko atmintis“, „Vabzdžių viešbutis“,  „Dviratukų stotelė“ ir kt.

Didžiulį susidomėjimą mokytojoms sukėlė Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis 2020 m. renovuotos grupės, kurios labai jaukios, funkcionalios, skatinančios vaikus visapusiškai veikti ir ugdytis.

Vėliau prie kavos, arbatos puodelio pristatytas pranešimas „Šiuolaikinių vaikų ugdymo galimybės atlikus įstaigos infrastruktūros modernizavimą. Darželio prioritetinės  veiklos kryptys – skaitmeninis ikimokyklinis ugdymas, etnokultūrinių vertybių puoselėjimas bei saugios, modernios ir sveikos aplinkos kūrimas.

Džiaugiamės susipažinę su modernia, inovatyvia ugdymo įstaiga.

Administracijos informacija