Menu Close

EDUKACINĖ IŠVYKA Į RADVILIŠKĮ, ŠIAULIUS.

Pradinių klasių mokytojos birželio 17 d. lankėsi Radviliškio V. Kudirkos progimnazijoje. Mus svetingai pasitiko mokyklos direktoriaus  pavaduotoja ugdymui  Vaida  Norkevičienė ir pradinių klasių metodinės grupės kolektyvas. Mokykla įsikūrusi labai gražiame pastate, kuriame persipina šiuolaikiškas ir 1930 metų stilius. Susitikimas vyko INDIGO patalpose. Jose ne tik mokytojai, bet ir mokiniai gali rasti atokvėpio kampelį, paskaityti knygą ar pavartyti žurnalus. Mokyklos pradinių klasių mokytoja Rasmuta Valčiukienė pasidalijo gerąja  patirtimi apie STEAM ir pristatė pranešimą „Tyrinėjimai ir kūrybiniai atradimai“.  Taip pat patirtimi pasidalijo mokytoja Danutė Vaičiurgienė ir pristatė pranešimą „Gamtos tyrėjai“.

Išklausę pranešimus buvome pakviesti kavos ar arbatos puodeliui prie  besisupančio stalo.

Apžiūrėjome mokyklos erdves, kabinetus ir klasių patalpas, kurie paliko malonų įspūdį. Kiekviename aukšte vyrauja vis kitos baldų ir sienų spalvos. Kiekviena klasė skiriasi mokyklinių suolų forma. O  net „Baltas pavydas“ suėmė pamačius sporto salę, aikštyną, baseiną…

Mokyklos administracija