Menu Close

Civilinės saugos funkcinės pratybos

2022 m. rugsėjo 14 d. 10 val. Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykloje vyko planinės kontrolinės civilinės saugos funkcinės pratybos, tema „Ekstremaliųjų situacijų valdymo grupės narių veiksmai, kilus gaisrui mokyklos aktų salėje“. Pratybų metu iš mokyklos saugiai buvo evakuoti 142 mokiniai ir 41 mokyklos darbuotojas. Jose dalyvavo ir kviestiniai pratybų vertintojai: Kretingos rajono savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Rasmina Beniušienė, Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorius Justas Šedys ir Kretingos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių gelbėtojų ekipažas. Šios pratybos buvo naudingos mokyklos mokiniams ir mokytojams. Visi turėjo galimybę susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu ir išbandė praktiškai kaip naudotis gesintuvais gesinant gaisrą.