ŽINIUKAS IR NEŽINIUKAS LIETUVIŲ KALBOS ŠALYJE

Įgyvendinant lietuvių kalbos komisijos vykdomą projektą, skirtą lietuvių kalbos dienoms paminėti, kovo 7 d. įstaigoje vyko šventinis rytmetys.

Žiniukas kartu su Nežiniuku pakvietė visus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus į lietuvių kalbos pamokėlę.

Renginio tikslas – ugdyti meilę gimtajai kalbai ir lietuviškam žodžiui, pasidžiaugti lietuvių tautosakos lobynu. Ugdytiniai kartu su Žiniuku ir Nežiniuku dainavo dainas, lopšines, minė mįsles, kalbėjo žemaitiškai, vaidino, šoko ratelius. Šventės dalyviai galėjo dar kartą įsitikinti, kokia skambi ir turtinga yra lietuvių kalba bei kaip svarbu kiekvienam ją saugoti ir tausoti.

Rytmetį organizavo ir vedė specialioji pedagogė Aurelija Tolienė ir logopedė Airida Narvilienė