Rugsėjis Jaunųjų miško bičiulių būreliui buvo ypatingas ir kupinas įsimintų akimirkų.
Rugsėjo 18 dieną Valstybinė miškų urėdija suorganizavo dienos išvyką. Jos metu aplankėme Siberijos apžvalgos bokštą, Šaltojo karo muziejų, Rietavo ir Plungės dvarus. Kartu keliavo ir miškininkai-mentoriai, su kuriais turėjome progą pabendrauti, drauge praleisti laiką ir paminėti Miškininkų dieną.
Rugsėjo 25 dieną dalyvavome ypatingame susitikime su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Autorius pristatė savo knygą „Ąžuolas ir Eglė“, o Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninio padalinio atstovė Gražina Banienė vaikams papasakojo apie miškininko darbą.
Šie renginiai ne tik praturtino mūsų žinias, bet ir suteikė daug įkvėpimo bei džiugių patirčių.


