Tarptautinė vaikų gynimo diena

dscf1794

Gegužės 30 dieną M. Tiškevičiūtės kiemas pražydo įvairiomis spalvomis. Darželio vaikai rinkosi švęsti Tarptautinės vaikų gynimo dienos. Šventę mažieji pradėjo įstaigos himnu. Visus pasveikino mokyklos direktorė Ieva Rukšienė. Dainų, eilėraščių, žaidimų pynę padėjo pinti į pievą atstraksėjęs žiogelis (G. Drungienė).  Judesio korekcijos mokytoja L. Vaitkutė pakvietė vaikus sportiniam šokiui su spalvotomis skarelėmis. Prie mažųjų prisijungę mokyklos vaikai parodė linijinius šokius ir pakvietė visus kartu pasimokyti šokti. Jiems vadovavo šokių mokytoja B. Bendikienė. Po smagių šokių vyko ledų puota. Pasivaišinę mažieji pasklido po visą teritoriją, kur jų laukė burbulų fiesta, dailės, sporto, statybų, žaidimų zonos.

Auklėtoja Vilija Kuizinienė