Menu Close

Šventinis rytmetys ukrainiečiams


Gruodžio 22-osios rytą į salę rinkosi mūsų mokyklos grupes lankantys ukrainiečiai vaikučiai ir jų tėveliai.

Šventinį rytmetį jiems inicijavo mokyklos direktorė Ieva. 
Tardama sveikinimo žodį, direktorė linkėjo pasitinkant gražiausias metų šventes, neprarasti vilties ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. 
Pavaduotoja Nijolė nustebino šventinio rytmečio dalyvius šventinį palinkėjimą tarusi jų gimtąja, ukrainiečių kalba.

Kol tėveliai šnekučiavosi, vaišinosi kava, arbata bei kalėdiniais skanėstais, vaikučiai šėlo su mokytojomis – Ingrida, Rūta ir Edita.
Jie dainavo ukrainietiškas kalėdines daineles, šoko, grojo varpeliais. Atliko įvairias šventines užduotis – mėtydami “sniego gniūžtes” į didžiulius Kalėdų senelio batus, išbandė savo taiklumą. Lenktyniavo – kuris, ridendamas “sniego gniūžtes”, į pusnis nuvers daugiau nykštukų. Iš atskirų detalių dėliojo paveikslėlius žiemos švenčių tematika.

Susikaupę šv.Kalėdų rimty, laukdami Naujųjų metų pamąstykime, jog visagalis laikas ir yra ta materija, iš kurios padarytas gyvenimas… Dar labiau džiaukimės kiekviena išaušusia diena ir melskime lemtį pripildyti ją tik gražiausių
 ir šviesiausių akimirkų.