Šventė ,,Paukščiai grįžta namo“

Iš šiltųjų kraštų į gimtinę grįžta paukšteliai, todėl svarbu juos pasitikti tinkamai.
Kovo 15 d. 2 a klasės mokiniai dalyvavo inkilų kėlimo akcijoje – šventėje ,,Paukščiai grįžta namo“, kurią organizavo miškininkai su ornitologais. Sparnuočių mylėtojai iškėlė tūkstančius inkilų 35- iose vietose.
Kretingos rajono miškininkai suorganizavo vaikams šventę prie Palangos, Žibos stovyklavietėje. Mažieji paukštelių mylėtojai suvažiavo iš Šventosios, Darbėnų, Palangos ir Kretingos. Miškininkai vaikams pasakojo, kaip teisingai pagaminti bei pakabinti inkilus. Patarė į kokį aukštį kelti ir kokius medžius jiems parinkti. Visi, pasiskirstę į komandas, su savo vadovu ėmė dairytis tinkamiausios vietos inkilėliams. Vėliau akcijos dalyviai vaišinosi kvapnia žolelių arbata bei žaidė žaidimus. Atsisveikindami paukštelių mylėtojai pažadėjo sugrįžti su šeimomis pažiūrėti kas jų inkilėliuose gyvena.
Šios akcijos metu įgytos žinios vaikams pravers gyvenime. Džiaugiamės, kad turėjome puikiai galimybę prisidėti prie šios gražios, prasmingos šventės.
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gintarė Urbonienė