PROJEKTAI SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS

PROJEKTAS „VĖLIMAS ANT ŠILKO“

Balandžio – gegužės mėnesiais specialiųjų  poreikių  mokiniai, priklausantys „Vilties“ draugijai,  dalyvavo projekte „Vėlimas ant šilko“ .  Užsiėmimus, kurių metu vaikai mokėsi velti ant šilko,  vedė Dienos veiklos centro darbuotoja Vaida Eitavičienė. Už suteiktą galimybę pasimokyti vėlimo ant šilko paslapčių, esame dėkingi „Vilties“ draugijos pirmininkei Sigutei Bendikienei.

PROJEKTAS „MEDŽIO DARBAI“

Balandžio – gegužės mėnesiais specialiųjų poreikių mokiniai, priklausantys „Vilties“ draugijai, dalyvavo projekte „ Medžio darbai“. Užsiėmimus vedė Dienos veiklos centro darbuotojas Arūnas Šulskis. Du mėnesius vaikai gamino medinius pagrindus, ant kurių vėliau bus daromi paveikslėliai. Projektas „ Medžio darbai“ bus tęsiamas rudenį. Už suteiktą galimybę pasimokyti medžio darbų, dėkojame  „Vilties“ draugijos pirmininkei Sigutei Bendikienei.

Bendrabučio auklėtoja Edita Strikienė