Menu Close

Pirmokų išvyka į veterinarijos kliniką


Kovo 18 d. 1 b klasės mokiniai lankėsi UAB „Petveta“ veterinarijos klinikoje. Vaikus pasitiko gydytojai Jonas ir Deimantė bei vizito metu „modeliu“ tapusi jorkšyro terjerė Lulu. Gydytojai supažindino su veterinaro profesija, aprodė klinikos patalpas. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų, kaip teisingai prižiūrėti gyvūnus, kur atvesti radus pasimetusį augintinį, kokiomis ligomis serga gyvūnai, kokios procedūros atliekamos šioje klinikoje, kaip atrodo ir kam reikalingas mikročipas.
Vaikai trumpam tapo gydytojais – stetoskopu klausė, kaip plaka Lulu širdelė, žiūrėjo, kaip gydytoja Deimantė echoskopuoja šuniuką. Džiaugsmo buvo ir vaikams, ir jų dėmesį be galo mėgstančiai Lulu!
Dėkojame UAB „Petveta“už tokį įdomų, šiltą, nuotaikingą ir informatyvų priėmimą.
Mokytojos Renata ir Alma