Menu Close

PIRMA VASAROS DIENA


Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.
Autorius: Justinas Marcinkevičius
Birželio 1-ąją daugybė pasaulio šalių mini Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.
Šią pirmąją vasaros dieną 1a klasės mokiniai pasitiko džiugiai. Ryte skambindami varpeliu kvietė J. Pabrėžos mokyklos dvyliktokus į paskutinio skambučio šventę. Vėliau mokyklos direktorė Ramunė Lukienė visus mokyklos vaikus vaišino ledais ir linkėjo gražios, smagios, turiningos vasaros. Suvalgę ledus 1a klasės mokinai iškeliavo į Centro picą, kurioje turėjo galimybę patys pasigaminti picą ir praplėsti savo žinias apie profesijas. Pačių rankomis pagaminta pica – skaniausia.
Šiandien ir visada apsupkime vaikus nuoširdžia meile, pagarba ir pajusime, kad visa tai grįžta mums atgal su kaupu. Visiems gražios vasaros!
Mokytoja G. Urbonienė