Patyriminės veiklos plėtojimas „Rudenėlis ieško spalvų. Herbariumai lauko erdvėje“

Ruduo – tai antras pavasaris, kai kiekvienas lapas – gėlė. ( Albert Camus)

Visą rudenį priešmokyklinės „Skaičiukų“, „Pelėdžiukų“ ir ikimokyklinė „Žiedelių“ grupės vaikai su mokytojomis Violeta Cirtautiene, Loreta Stropuviene, Regina Songailiene, Jūrate Gudoniene, Irena Ariene ir Asta Sabaliauskiene plėtojo patyriminę veiklą ne tik grupėse, bet ir lauko erdvėse.

Vaikai stebėjo ir pažino rudeninę gamtą rinkdami medžių ir krūmų lapus bei kitą gamtinę medžiagą. Rūšiavo pagal spalvas ir dydžius, kūrė dailės darbelius. Kartu sukūrė herbariumus lauko erdvėje, pynė rudeninį takelį. Įtvirtino žinias apie rudens požymius. Darželio ugdytiniai padėjo vienas kitam, bendravo, mokėsi dirbti komandoje atlikdami įvairią veiklą.