Neįgaliųjų meninės saviraiškos festivalis ,,Širdies muzika‘‘

Lapkričio 12 ąją į mūsų mokyklą sugužėjo didelis būrys svečių iš visos Žemaitijos. Festivalio dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Ieva Rukšienė  ir Kretingos meno mokyklos smuikininkų ansamblis, vadovaujamas smuiko mokytojos metodininkės Dalios Pocienės bei koncertmeisterės mokytojos ekspertės Virginijos Ruzgienės. ,,Gandriukų‘‘ klasės mokiniai parodė nuotaikingą, pamokančią inscenizaciją pagal rusų liaudies pasaką ,,Ropė‘‘, kurią paruošė ir pasakoriaus vaidmenį atliko specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Lukošienė. Savo skambiomis dainelėmis visus pakerėjo Klaipėdos Regos ugdymo centro solistė Evelina Rubežiūtė. Mergaitę parengė meninio ugdymo mokytoja ekspertė Loreta Aukštuolienė,  šiam festivaliui paruošusi ir Klaipėdos nevalstybinės specialiosios pagrindinės mokyklos ,,Svetliačiok‘‘ meninė programą. Spalvingais kostiumais pasipuošę ,,Gintarėlio‘‘ klasės ugdytiniai pašoko ,,Nykštukų‘‘ šokį. Vadovė – specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Juškienė. ,,Dainorėliai‘‘ iš Plungės specialiojo ugdymo centro dovanojo žiūrovams savo meninę programą, parengtą vyr. muzikos mokytojos Jurgitos Arlauskienės. Mūsų nuolatiniai draugai iš Baltijos pagrindinės mokyklos atliko populiarių dainų pynę, kurią paruošė vadovės- Dana Danielienė ir Virginija Valančiauskienė ir dainą ,,Pertraukėlė‘‘ (vadovė muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Gaudiešienė). Mūsų mokyklos mokytoja Indrė Burbienė išmokė ,,Šaltinėlio‘‘ klasės mokinius dainelę ,,Jei tu laimingas‘‘ atlikti anglų kalba. Patys mažiausieji  ,,Spindulėlio‘‘ ir ,,Ąžuolėlio‘‘ festivalio dalyviai, vadovaujami specialiosios pedagogės metodininkės Virginos Gaudutienės ir vyresniosios specialiosios pedagogės Almos Petrokienės atliko inscenizaciją ,,Vilkas ir ožiukai‘‘. Koncertą užbaigė Kretingos Dienos veiklos centro dalyviai, vadovaujami socialinės darbuotojos Rasos Lapienės. Po koncerto dalyviai buvo pakviesti pabendrauti  prie gausaus vaišių stalo. Festivalį organizavo muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Gecevičienė, o renginį vedė specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Lukošienė.

Specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Lukošienė