Mini projektas „Mažoms rankelėms-dideli darbeliai“

Dvi savaites „Žiedelių“ grupė vykdė mini projektą „Mažoms rankelėms-dideli darbeliai“..  Itin  daug dėmesio skyrėme kūrybingai veiklai, kurios metu stengėmės lavinti ugdytinių smulkiąją motoriką. Į kasdienę veiklą grupėje tikslingai integruoti žaidimai (pratimai) aktyvino vaikų smegenų veiklą, natūraliai skatino kalbos plėtotę, ugdė dėmesį, lavino atmintį, mąstymą, kūrybingumą, didino jutiminį jautrumą, rengė jų rankas rašymo mokymuisi mokykloje.

Nuolatinis pabrėžiamas dėmesys taisyklingam rankų plovimui formavo vaikų higienos įgūdžius. Atlikome eksperimentą „Bakterijos“, kuris akivaizdžiai parodė, kaip atrodo bulvė, nuskusta plautomis ir nešvariomis rankomis. Vaikai mokėsi „Švarių rankų šokį“.

Projekto įgyvendinimo metu tėveliai ir  auklėtojos parengė  metodinių priemonių: „Priemonės pirštukams“ ir „Bendrosios ir smulkiosios motorikos lavinimas“.

Dėkoju tėveliams už originalias idėjas ir džiaugiamės drauge nuveikto darbo rezultatais.

Grupės auklėtoja Asta Sabaliauskienė