KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA “VISOS GĖLĖS, TAU, MAMYTE”

Balandžio – gegužės mėn. mūsų mokyklos mokytojos – Gintarė Urbonienė ir Edita Strikienė organizavo parodą “Visos gėlės, tau, mamyte”.

Parodoje buvo kviečiami dalyvauti rajono ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo grupių, klasių vaikai ir jų mokytojos.

Šios gėlės nekvepia, nevysta ir kažkada jos buvo tik paprastos pakuotės ar plastiko maišeliai.

Kūrybinių darbų paroda „Visos gėlės, tau, mamyte“, skirta paminėti Motinos dieną bei plėtoti aplinkosaugos, tvarumo idėjas, kūrybiškai panaudojant antrines žaliavas.

Džiaugiamės dalyvių gausa ir išradingumu. Darbų sulaukėme nemažai.

Norime padėkoti visoms mokytojoms, vaikams ir jų tėveliams už kūrybiškumą, veiklumą bei tvarumo idėjų plėtojimą.

Darbeliais pasidžiaugti galima Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos lauke esančioje vaikų erdvėje.

Dėkojame partneriams – Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka ir Kretingos rajono švietimo centras .

Maloniai kviečiame aplankyti parodą ir pasidžiaugti nuostabia ir spalvinga žiedų pievele 🙂