Menu Close

„Kūrybinės jungtys: aktyviai, draugiškai, sveikai“


Prevencinė programa, finansuojama Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis

Š.m. gegužės mėn. 20 – 24 d. pradinių klasių mokiniams vyko sveikatingumo savaitės ,,Sportuokime ir žaiskime kartu“ renginiai.

Pirmadienį, gegužės 20 d. 8.00 val. visi susitikome mokyklos sporto aikštyne ir sveikatingumo savaitės renginių ciklą pradėjome rytine mankšta. Nuotaikingą mankštą pravedė mokytoja Ingrida.

Antradienį, t.y. gegužės 21 d. vyko „Šaškių turnyras“ 3-4 klasių mokiniams. Mokiniai žaidė susikaupę ir labai atsakingai. Teisėjavo bibliotekos vedėja Aurelija. Nugalėjo draugystė!

Trečiadienį, gegužės 22 d. vyko „Kvadrato“ varžybos 3-4 klasių mokiniams. Kiekvieną komandą sudarė 10 mokinių, 5 mergaitės ir 5 berniukai. Nors diena pasitaikė karšta, saulutė negailėjo spindulių – komandos atidavė visas jėgas, buvo ištvermingi, aktyvūs ir drąsūs. Na, o sirgaliai su plakatais negailėjo padrąsinančių šūksnių, plojimų ir skardaus juoko. Pralaimėjusių nebuvo! Nors ir pavargę, bet linksmi grįžome į klases.

Ketvirtadienį, gegužės 23 d. vyko draugiškos „Estafečių varžybos“ 1-2 klasių mokiniams. Estafetes darželio teritorijoje pravedė mokytojos Dalia ir Laima. Reikėjo būti ne tik atidiems, bet ir vikriems, ir stipriems. Šūksniai, gera nuotaika, susikaupimas padėjo įveikti labai įdomias užduotis.

Prakaito lašeliai ant kaktų, raudoni žandukai ir pavargę veidukai parodė, kad mūsų vaikams labai reikia daugiau judėti, sportuoti, ilgiau būti gryname ore.

Penktadienį, t.y. gegužės 24 d. sveikatingumo savaitės renginių ciklą užbaigėme „Sveikatingumo diena“, dalyvauja visos pradinės klasės. Dienotvarkėje draugiškas pedagogų ir kitų mokyklos darbuotojų bėgimas, piešinių konkursas kreidelėmis ant asfalto, sulčių kokteiliai ir žinoma ledai.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie sveikatingumo savaitės renginių.

Socialinė pedagogė Regina Songailienė