Kovo 21 dieną švenčiama Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena

Kovo 21 dieną minima Pasaulinė žmonių su Dauno sindromu diena. Gražią, saulėtą kovo 20 dieną mokyklos salė ūžė nuo dainų, šokių, žaidimų. Į vieną būrį, mūvėdami skirtingomis kojinėmis, susirinko specialiųjų klasių mokiniai, mažieji „Boružėlių“ grupės auklėtiniai, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialo jaunimas. Nuostabų siurprizą pateikė Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių parlamento nariai, apdovanoję mūsų ugdytinius daugybe geltonų šypsenėlių. Dėkojame dalyviams ir jų mokytojams už gerą nuotaiką, plačias šypsenas, draugystę ir šilumą. Šaunu, kad prie mūsų prisijungė darželio grupės ir mokyklos langai nušvito saulučių šypsenomis. „Kartais pakanka mažos kibirkštėlės įžiebti skaisčią ugnį. Pakanka lašo gėrio, kad pasaulis keistis“(Bruno Fererro)

Specialioji pedagogė metodininkė Aurelija Juškienė