Kalėdinis koncertas

Vieną gražų gruodžio vakarą muzikos mokytoja Jolanta Gesevičienė ir šokio mokytojas Ingridas Kiškys pakvietė būrelių vaikučius ir jų tėvelius į Kalėdinį koncertą. Vedančiosios – Kretingos kultūros centro režisierė Karolina Moncevičienė ir Kristina Lauciutė – Dimienė savo pasirodymu įtraukė visus dalyvius į nuotaikingą pasaką, kuri tęsėsi viso pasirodymo metu. Džiaugiamės, kad mūsų šventinį koncertą sušildė ir Kretingos meno mokyklos smuikininkų ansamblis, kurio vadovė Dalia Pocienė, muzikos mokytoja metodininkė. Koncertmeisterė – Olivija Kundrotaitė, vyr. muzikos mokytoja. Atliko kūrinius: Fr. Gruber „Tyli naktis“, Rolf Lowland „Daina iš stebuklingo sodo“.
Muzikai nereikia daug žodžių, ji paliečia visų mintis, širdis. Sušildo savo buvimu. Tikimės, kad visi dalyviai išsinešė tą meilę muzikai, šokiui, kuri apjungė visų mūsų širdis.
Visiems smagių, gražių, jaukių švenčių!
Mokyklos administracija