Menu Close

Didysis žaidynių festivalis Palangoje LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS


Devintasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezonas pasiekė finišo tiesiąją – šeštadienį Palangoje vyko didysis projekto festivalis, į Palangos sporto centrą subūręs 47 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandas. Marijos Tiškevičiūtės mokyklos komandą sudarė 3 mergaitės( Urtė Stonkutė, Luka Petravičiūtė, Liucija Adomavičiūtė), 3 berniukai( Donatas Mickus, Deimantas Butkus, Jokūbas Adomavičius), mokytojos- Ingrida Jonkienė ir Asta Sabaliauskienė. Vaikai išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui.

Siekiant didinti vaikų motyvaciją sportuoti, renginyje apsilankė ir tikru pavyzdžiu dalyviams tapo boksininkė, Europos čempionatų prizininkė Ana Starovoitova.

Renginio pabaigoje žaidynių nugalėtojais paskelbti visi dalyviai, o juos aplankiusi sportininkė įteikė vaikams čempionų taures bei atminimo medalius.

Didžiajai daugumai dalyvių žaidynių medaliai ir taurės yra pirmieji gyvenime, juos įteikia profesionalūs sportininkai, todėl tai yra didelė ir svarbi visos šventės dalis – vaikams tai paliks geriausius prisiminimus“, – džiaugėsi viena renginio organizatorių, Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) prezidentė Audronė Vizbarienė.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA.