Dėl 2% paramos

Gerbiami tėveliai,

nuoširdus AČIŪ visiems, kasmet gera valia paremiantiems mokyklą, kad mes galėtume keistis, tobulėti ir kurti. Už 2014 metus mokykla paramos lėšų (iš 2% pajamų mokesčio dalies) gavo 5700 Lt. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi, galėjusi šias lėšas panaudoti .mokinių pažintinei veiklai ir aplinkos tvarkymui.

Dėkojame už Jūsų supratingumą. Kviečiame ir šiais metais pasinaudoti suteikta teise pagal Labdaros ir paramos įstatymą skirti savo pajamų mokesčio dalį (iki 2 procentų). Paramos skyrimą labai prašytume sutvarkyti asmeniškai: deklaruodami savo pajamas užpildyti elektroninį prašymą – formą FR0512; nedeklaruojantys pajamų – užpildyti popierinį variantą ir pateikti mokesčių inspekcijai (mokyklos kodas – 191553620 įstaigos pavadinimas – Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla, adresas – Savarorių g. 58, Kretinga).

Atskirais atvejais paramos skyrimo procedūrą gali sutvarkyti ir mokykla – Jums tereikia užpildyti formą raštinėje arba pas klasės mokytoją, grupės auklėtoją.

Pagarbiai

Direktorė Ieva Rukšienė