ATSISVEIKINIMAS

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dirbti Jūsų puikioje bendruomenėje, dėkoju už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą, už Jūsų gerumo pamokas. Dėkoju už Jūsų darbštumą, profesionaliai atliekamas pareigas, už mokinių, mokytojų, mokyklos laimėjimus ir pasiekimus. Sukaupta patirtis ir išmintis, begalinė kantrybė ir meilė augančiam žmogui. Tai – bendruomenės stiprybės, sėkmės ir humaniškumo pamatas. Kaip mokykla atrodo šiandien tai mūsų visų nuopelnas. Mes kartu planavome, tarėmės, kartais klydome kurdami ir tobulindami ją.

Šiandieną noriu nuoširdžiai padėkoti už bendro darbo metus, už draugystę ir malonų bendravimą, už supratimą ir palaikymą, už šviesias akimirka, kūrybiškas idėjas ir vieningumą. Jūsų draugiška komanda man davė daug. Ačiū už jaukią ir linksmą atmosferą, kuri praskaidrino kasdienybę, padėjo susidoroti su problemomis, įkvėpė dirbti ir augti Noriu palinkėti visiems geriausio bet, svarbiausia, sveikatos, pasitikėjimo savimi, stiprybės, atkaklumo, puikių galimybių, sėkmės, meilės ir klestėjimo. Linkiu, kad Jūsų mokykla ir toliau liktų svarbi, atvira, moderni, besimokanti institucija, kad netruktų mokinių, norinčių ją lankyti. Pajausti dėkingumą už tai, ką Jūs darote ir esate be galo reikalingi. Telydi Jus puikios iniciatyvos, naujovės, įveikiami iššūkiai ir reikšmingi pasiekimai.

Su didžiausia meile ir pagarba

Ieva