“Rudenėlio šventė”

Spalio 20-osios rytą mūsų mokyklos darželiečiai skubėjo į lauką. Kieme svečiavosi dėdė Rudenėlis ir Kiškis.

Atvyko svečiai ne tuščiomis… Atsivežė pilną karutį rudens gėrybių. Kiškis aiškinosi, ar vaikai pažįsta sodo, daržo, miško gėrybes… Įsitikinęs, kad tikrai pažįsta, pakvietė mažuosius žaisti įvairius žaidimus, šokti ratelius.
Darželiečiai svečiams dovanojo dainelę “Rudenėlio spalvos”.
Dėdė Rudenėlis pasiūlė vaikams palenktyniauti – kas į krepšelį pririnks daugiau kaštonų, kas užrištomis akimis ras ir “išraus” grybą… Lenktyniavo vaikai ir jodinėdami arkliukais, nešdami į medinį šaukštą įsidėję po obuolį, stengiantis, kad šis nenukristų.

Visi pasilinksmino iki soties…

Atsisveikindami dėdė Rudenėlis ir Zuikis, grupių vaikams dovanojo po pintinėlę vaisių.

Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Birutė Stanienė, Edita Strikienė ir meninio ugdymo mokytoja Rūta Lukauskienė